BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 16165017
nr 1616 5017
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:29:12
29/4 20:24:12